Półkolonie Szczecin – wakacje 2023

  • Termin:
    • lipiec 24 - sierpień 11, 2023
  • Miejsce:

    Szkoła Podstawowa nr 48 ul.Czorsztyńska 35, 71-201 Szczecin

Jeśli szukasz sposobu na aktywny wypoczynek dla dzieci w wakacje 2023. Możesz jeszcze zarezerwować półkolonie w Zielonej Górze. Zapewniamy najlepszą opiekę nad dziećmi, pełną zajęć sportowych, edukacyjnych i artystycznych. Każdy dzień to nowa przygoda, dobra zabawa i niesamowite doświadczenia!

półkolonie zimowe 2022

Całodniowe zajęcia wakacyjne dla dzieci w wieku od 6 lat.

Terminy i miejsce półkolonii letnich w Szczecinie

Półkolonie w Szczecinie są organizowane zarówno w okresie wakacji letnich, jak i ferii zimowych. Letnie półkolonie odbywają się przez całe wakacje, a turnusy trwają 5 dni. Poniżej przedstawiamy harmonogram półkolonii na rok 2023 dla miasta Szczecin:

  • Turnus I: 24-28 lipca
  • Turnus II: 31 lipca – 4 sierpnia

W ferie zimowe półkolonie odbywają się w ciągu dwóch tygodni, od poniedziałku do piątku. Harmonogram półkolonii zimowych na rok 2024 nie został jeszcze ogłoszony.

Gdzie odbywają się Półkolonie w Szczecinie?

Podczas wyboru lokalizacji dla naszych półkolonii zawsze zwracamy uwagę na bezpieczeństwo i komfort prowadzenia zajęć. Dlatego właśnie organizujemy półkolonie w szkołach na terenie miasta Szczecin, które muszą spełniać odpowiednie wymagania infrastrukturalne. Każda grupa wychowawcza ma dostęp do wyznaczonej sali lekcyjnej, gdzie może zostawić swoje rzeczy i odpocząć. Ponadto, posiłki są spożywane w przygotowanym pomieszczeniu z wydzieloną przestrzenią. Nasze Półkolonie w Szczecinie charakteryzują się dużą ilością ruchu na świeżym powietrzu, dlatego szkoły, w których organizujemy półkolonie, posiadają boiska sportowe i ogrodzony teren rekreacyjny.

Szkoła Podstawowa nr 48
ul.Czorsztyńska 35, 71-201 Szczecin

Join event

2023-7-24 2023-8-11 Europe/Prague Półkolonie Szczecin – wakacje 2023 <b>Szczecin</b> | Półkolonie 2023 | Zapisy trwają! Szkoła Podstawowa nr 48 ul.Czorsztyńska 35, 71-201 Szczecin
Add to Calendar
You already has been joined the event.
×
Thank you! You joined the event.
×
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.