O nas

Chcemy tworzyć zajęcia, półkolonie i obozy, które dostarczą uczestnikom jak najwięcej pięknych wspomnień. Cenimy bezpieczną zabawę i czas spędzony w gronie przyjaciół.

Nasz zespół tworzą wychowawcy, trenerzy, animatorzy i kierownicy – wszyscy z odpowiednimi kwalifikacjami. Posiadamy wiedzę i umiejętności z różnych dziedzin, które są wynikiem pasji i doświadczenia.

Na naszych półkoloniach i obozach jest tak naprawdę niewiele czasu wolnego. Plan dnia zapełniamy po brzegi atrakcjami, zajęciami sportowymi, edukacyjnymi i artystycznymi. Tworzymy różnorodny program z możliwością wyboru spośród wielu aktywności.

 

Nasze przewagi

aktywny-program
Aktywny program
Odpowiednio dostosowana intensywność zajęć, urozmaicony plan dnia i brak nudy. U nas każdy znajdzie coś dla siebie!
kadra
Wyjątkowa kadra
Jesteśmy zgranym zespołem. Uwielbiamy pracę z dziećmi i posiadamy odpowiednie kwalifikacje. Łączy nas pasja i doświadczenie.
bezpieczenstwo
Bezpieczna zabawa
Półkolonie i obozy zawsze zgłaszamy w Kuratorium Oświaty. Stosujemy własne procedury oraz zalecenia MEN, GIS i MZ.
sprzet-i-wyposazenie
Sprzęt i wyposażenie
Wybieramy sprzęt odpowiedni dla dzieci, który po każdym sezonie jest sprawdzany i konserwowany.
sprawdzona-baza
Sprawdzona baza
Stawiamy na miejsca stworzone do zajęć dla dzieci. Głównie są to placówki szkolne i ośrodki z bezpieczną infrastrukturą.
kontakt
Kontakt
Niemal wszystkie formalności załatwisz z nami bez wychodzenia z domu. Na Państwa prośby zazwyczaj odpowiadamy – „nie ma problemu”.

Galeria

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.