Kilka słów o nas

Zapewniamy elastyczną, przystępną cenowo i niezawodną opiekę nad dziećmi w czasie wolnym od szkoły. Jednak nasze usługi to coś więcej niż zwykła opieka nad dziećmi – każdy dzień półkolonii to przygoda, okazja do nauki czegoś nowego, poznania nowych przyjaciół i wzrostu pewności siebie.

Od ponad dziesięciu lat prowadzimy półkolonie, obozy i zajęcia pozalekcyjne, dzięki czemu wiemy, jak zorganizować interesujący i bezpieczny wypoczynek dla dzieci w każdym wieku. Naszym priorytetem jest, aby każdy dzień na półkolonii był niezapomniany, pełen radości i sprzyjał rozwojowi zainteresowań wszystkich uczestników.

Bezpieczeństwo i dobro dzieci są dla nas najważniejsze we wszystkich działaniach. Wdrażamy to w każdym aspekcie naszej działalności, począwszy od oferowanych aktywności, przez wybór i szkolenie kadry, aż po odpowiednie przygotowanie sprzętu i miejsca półkolonii.

Odkryj, co sprawia, że nasze półkolonie są wyjątkowe i dlaczego warto do nas dołączyć!

Niepowtarzalne przeżycia każdego dnia

Wiemy, że każde dziecko jest wyjątkowe, z różnymi zainteresowaniami i charakterem. Dlatego program naszych półkolonii kształtujemy tak, by każdy uczestnik mógł znaleźć w nim coś dla siebie, swoją własną, intersującą przestrzeń. Przez cały tydzień Twoje dziecko nie tylko uczestniczy w niesamowitych aktywnościach, ale staje się częścią grupy i wspólnie z kadrą oraz rówieśnikami kształtuje wyjątkową atmosferę półkolonii.

Profesjonalna opieka

Jako rodzice, doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest zapewnienie odpowiedniej opieki nad Twoim dzieckiem. Nasz personel podchodzi do tej roli z pełnym zaangażowaniem. Staramy się nie tylko zachęcać dzieci do aktywności, ale także oferujemy wszechstronne wsparcie w każdym aspekcie ich pobytu na półkolonii.

Zapewnimy Twojemu dziecku bezpieczny i przyjemny wypoczynek:
  • Nasz zespół tworzą wychowawcy, trenerzy, animatorzy i kierownicy – wszyscy z odpowiednimi kwalifikacjami oraz wiedzą i umiejętnościami z różnych dziedzin, które są wynikiem pasji i doświadczenia
  • Bezpieczny wypoczynek na terenie placówek szkolnych

Nasze przewagi

aktywny-program
Aktywny program
Odpowiednio dostosowana intensywność zajęć, urozmaicony plan dnia i brak nudy. U nas każdy znajdzie coś dla siebie!
kadra
Wyjątkowa kadra
Jesteśmy zgranym zespołem. Uwielbiamy pracę z dziećmi i posiadamy odpowiednie kwalifikacje. Łączy nas pasja i doświadczenie.
bezpieczenstwo
Bezpieczna zabawa
Półkolonie i obozy zawsze zgłaszamy w Kuratorium Oświaty. Stosujemy własne procedury oraz zalecenia MEN, GIS i MZ.
sprzet-i-wyposazenie
Sprzęt i wyposażenie
Wybieramy sprzęt odpowiedni dla dzieci, który po każdym sezonie jest sprawdzany i konserwowany.
sprawdzona-baza
Sprawdzona baza
Stawiamy na miejsca stworzone do zajęć dla dzieci. Głównie są to placówki szkolne i ośrodki z bezpieczną infrastrukturą.
kontakt
Kontakt
Niemal wszystkie formalności załatwisz z nami bez wychodzenia z domu. Na Państwa prośby zazwyczaj odpowiadamy – „nie ma problemu”.

Galeria

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.