Półkolonie letnie 2021

Z niecierpliwością czekamy na wakacje 2021. Ostatnie turnusy półkolonii (latem 2020 i zimą 2021), wyjątkowo pokazały, jak bardzo dzieci potrzebują bezpośredniego  kontaktu z rówieśnikami. Z satysfakcją możemy stwierdzić, że zrealizowaliśmy program wakacji w mieście nie tylko, jak co roku, atrakcyjnie i bezpiecznie, ale również bez żadnych zakłóceń związanych z pandemią.

Ofertę półkolonii wakacyjnych kierujemy do chłopców i dziewczynek w wieku od 6 do 14 lat. Nasi trenerzy i wychowawcy doskonale wiedzą jak zadbać o bezpieczeństwo i dobrą zabawę każdego uczestnika wypoczynku. Atrakcyjny program, duża różnorodność i możliwość wyboru spośród wielu zajęć i atrakcji – tak rodzice określają nasze półkolonie letnie w miastach: Zielona Góra, Świebodzin, Sulechów.

Nasze przewagi:

  • Różnorodny program zajęć dla chłopców i dziewczynek
  • Aktywny wypoczynek, głównie na świeżym powietrzu i na terenie placówek szkolnych
  • Maksymalnie 12 osób w grupie, w podobnym wieku
  • Turnusy 5-cio dniowe, opieka przez min. 8 godz. dziennie, z wyżywieniem (dwudaniowy obiad)
  • Półkolonie zgłoszone w kuratorium i organizowane zgodnie z wytycznymi MEN, GIS i MZ
  • Bezpieczeństwo zawsze na pierwszym miejscu
Pełna oferta półkolonii letnich 2021 już w marcu.
Pełna oferta półkolonii letnich 2021 już w marcu.
Pełna oferta półkolonii letnich 2021 już w marcu.
Zarezerwuj teraz
Zapisy wkrótce

Atrakcje

Poniżej znajdziesz aktywności zaplanowane w sezonie letnim 2021. Program półkolonii jest zależny od wybranej lokalizacji i turnusu.
Więcej niż oklepane gry zespołowe!

Oczywiście, blok zajęć sportowych to też czas na grę w nogę, kosza, czy zbijaka. Oprócz znanych i lubianych gier zespołowych, poznacie u nas podstawy tenisa ziemnego, tchoukball, tag rugby, a nawet korfball. Na wybranych turnusach prowadzimy zajęcia nauki pływania. | aktywności #sport

Uczymy bawiąc, bawimy ucząc…

podobnie jak zabawki edukacyjne. Mamy ich całkiem sporo – zestawy LEGO® Education, magnetyczne tory Gravitrax®, ręczne drukarki 3D, drewniane klocki. Na półkolonii poznasz podstawy survivalu, dowiesz się jak zbudować schronienie, nauczysz się węzłów żeglarskich. | aktywności #edu

Rozwiń z nami duszę artysty

Blok twórczy dla dzieci które kochają kredki i farby. Podczas zajęć artystycznych przygotujemy biżuterię z koralików, uszyjemy własną torbę, namalujemy obraz w plenerze. | aktywności #art

100% fun

W zasadzie, ten akapit powinien być na pierwszym miejscu. Nasze półkolonie powstały po to, żeby dawać jak najwięcej radości! Gry plenerowe z całego świata, bitwa NERF®, fotobudka, zajęcia taneczne, gry planszowe, gry na konsoli, seans filmowy… | aktywności #fun

Pełny program półkolonii letnich 2021 już w marcu.

Pełny program półkolonii letnich 2021 już w marcu.

Pełny program półkolonii letnich 2021 już w marcu.

Pełny program półkolonii letnich 2021 już w marcu.

placeholder

Przykładowy plan dnia

7:40 - 8:30 Zbiórka dzieci
8:30 - 8:45 Apel
8:45 - 10:00 Blok zajęć I
10:00 - 10:20 Przerwa śniadaniowa
10:30 - 12:15 Blok zajęć II
12:30 - 13:00 Obiad
13:15 - 14:15 Blok zajęć III
14:15 - 15:30 Blok zajęć IV
15:30 - 16:00 Odbiór dzieci

Opinie Rodziców

Urozmaicony program bardzo odpowiadał mojemu dziecku. Nigdy nie słyszałam, żeby coś było źle. Dziecko bardzo chętnie chodziło na zajęcia i codziennie powtarzało, że jest SUPER!!

Wszystko super. Dziecko i rodzice mega zadowoleni.

Super zabawa, latem znowu się widzimy 😊

Dziecko wracało zadowolone i to było najważniejsze

Jesteśmy przygotowani

Od zawsze szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo. Z powodu epidemii COVID-19 wdrożyliśmy procedury ochronne, które są aktualizowane w oparciu o zalecenia Ministerstwa Edukacji Narodowej, Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia.

Podstawowe zasady, które stosowaliśmy podczas półkolonii letnich 2020 i zimowych 2021 to m.in. zaopatrzenie kadry i uczestników w środki ochronne, ograniczenie kontaktów pomiędzy grupami, częsta dezynfekcja sprzętu i elementów infrastruktury, dostosowanie programu półkolonii do sytuacji epidemiologicznej, ograniczenie kontaktów z osobami z zewnątrz.

Zgłoszone w kuratorium
Formalności online
Dwudaniowy obiad
Procedury COVID-19

Lokalizacje i zapisy

Obostrzenia związane z pandemią COVID-19 mogą wpłynąć na program półkolonii lub doprowadzić do odwołania części turnusów. Jesteśmy przygotowani na różne scenariusze, a nasza kadra potrafi wykazać się dużą elastycznością i natychmiastowym działaniem.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.