Półkolonie - Najczęściej zadawane pytania

Szczególną uwagę zwracamy na odpowiedni dobór grup. Przy podziale bierzemy pod uwagę wiek i płeć dzieci oraz prośby rodziców (zgłoszone przy rezerwacji). Nasza oferta jest skierowana do dzieci w wieku od 6 do 14 lat. Zazwyczaj podział na grupy wiekowe wygląda następująco: 6-8 lat, 9-11 lat, 12-14 lat.

Nie zmuszamy, a zachęcamy do udziału w zajęciach. Program półkolonii daje możliwość wyboru aktywności każdego dnia i nie narzuca sztywno określonego planu.

Każdy powinien zabrać ze sobą: wodę w wygodnej butelce (najlepiej bidon), drugie śniadanie, strój sportowy dostosowany do pogody, obuwie na zmianę (z miękką podeszwą).

Opieka medyczna na półkolonii może zostać zapewniona przez pielęgniarkę, ratownika medycznego albo przez współpracę z najbliższą placówką zdrowia.

Wszystkie turnusy zgłaszamy do Kuratorium Oświaty około 7 dni przed rozpoczęciem. Odpowiednie potwierdzenie mogą Państwo znaleźć w bazie wypoczynku MEN.
Organizowane przez nas półkolonie, obozy i kolonie spełniają wymogi prawne dot. organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży.
Regularnie jesteśmy poddawani kontroli przez kuratorium, sanepid, policję i straż pożarną.

zajecia-artystyczne
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.