Strefa rodzica

Najczęściej zadawane pytania FAQ

Szczególną uwagę zwracamy na odpowiedni dobór grupPrzy podziale, bierzemy pod uwagę wiek i płeć dzieci oraz prośby rodziców (zgłoszone przy rezerwacji). Nasza oferta jest skierowana do dzieci w wieku od 6 do 14 lat. Zazwyczaj podział na grupy wiekowe wygląda następująco: 6-8 lat, 9-11 lat, 12-14 lat.

Latem 2020 i zimą 2021, zorganizowaliśmy aktywny wypoczynek nie tylko, jak co roku, atrakcyjnie i bezpiecznie, ale również bez żadnych zakłóceń związanych z pandemią. nie wykluczamy jednak, że obostrzenia, związane z COVID-19, mogą wpłynąć na program zajęć lub doprowadzić do odwołania części turnusów. Jesteśmy przygotowani na różne scenariusze, a nasza kadra potrafi wykazać się dużą elastycznością i natychmiastowym działaniem. Rodzice będą otrzymywali od nas aktualne informacje poprzez wiadomości SMS.

Realizujemy Polski Bon Turystyczny ale tylko w przypadku płatności za obóz lub kolonię wyjazdową. 

Niestety, półkolonia i inne zajęcia nie są usługami turystycznymi i dlatego w tym przypadku nie realizujemy bonów.

Wszystkie turnusy zgłaszamy do Kuratorium Oświaty, około 7 dni przed rozpoczęciem, a odpowiednie potwierdzenie mogą Państwo znaleźć w bazie wypoczynku MEN. 

Organizowane przez nas półkolonie, obozy i kolonie spełniają wymogi prawne dot. organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży. Regularnie jesteśmy poddawani kontroli przez kuratorium, sanepid, policję, czy straż pożarną.

Nie zmuszamy, a zachęcamy do udziału w zajęciach. Program półkolonii daje możliwość wyboru aktywności każdego dnia i nie narzuca sztywno określonego planu.

Każdy powinien zabrać ze sobą: wodę w wygodnej butelce, drugie śniadanie, strój sportowy dostosowany do pogody, zmienne obuwie sportowe (halowe), strój basenowy w wybrane dni.

zajecia-artystyczne
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.