Półkolonie Letnie Wrocław – lipiec 2023

  • Termin:
    • czerwiec 25 - sierpień 4, 2023
  • Miejsce:

    Wrocław, SP nr 76, ul. Wandy 13

Półkolonie letnie we Wrocławiu w lipcu 2023. Wybierz opiekę dla dzieci na najwyższym poziomie! Wakacje pełne zabawy, zajęć sportowych, edukacyjnych i artystycznych. Całodniowe zajęcia dla dzieci w wieku od 6 lat. Zobacz dostępne turnusy.

Możesz łatwo zarezerwować miejsce na półkolonii poprzez formularz online. Wymagamy płatności dopiero 21 dni przed rozpoczęciem turnusu. Do tego czasu Twoja rezerwacja jest niezobowiązująca. Po wypełnieniu formularza otrzymasz od nas wiadomość email z dalszymi instrukcjami.

Proponujemy program wypełniony po brzegi różnorodnymi zajęciami sportowymi, edukacyjnymi i artystycznymi.

kreatywne zajęcia

Jak wygląda plan dnia i program półkolonii we Wrocławiu?

Każdy dzień półkolonii we Wrocławiu składa się z 4 do 5 bloków zajęć, z różnych obszarów tj. zajęcia sportowe, kreatywne, edukacyjne, gry i zabawy. Na naszych turnusach znajdziecie wiele aktywności, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem uczestników. Są to m.in. znane i lubiane gry zespołowe, bitwa NERF®, gry terenowe, wyścigi samochodów zdalnie sterowanych, kreatywne zajęcia budowania robotów z LEGO®,  zajęcia o tematyce survivalowej, animacje taneczne, gry terenowe. Planujemy co najmniej jedną wycieczkę w tygodniu. Wybierz nasz plan na ferie zimowe we Wrocławiu.

Nasze placówki są czynne od godz. 7:30. Czas na przywóz dzieci jest przewidziany na godz. 7:30-8:45. W tym czasie trwają ciekawe animacje w oczekiwaniu na przyjazd wszystkich uczestników półkolonii. Codziennie o godz. 8:45 odbywa się apel na którym dzieci dowiadują się więcej na temat zaplanowanych atrakcji w programie dnia. Bloki zajęć trwają zazwyczaj ok. 75 min. W trakcie dnia jest przewidzianych kilka przerw na odpoczynek i zjedzenie drugiego śniadania. Obiad na półkolonii jest serwowany ok. godz. 12:30, a podwieczorek o 15:00. Ostatnia godzina trwania półkolonii od 16:00 do 17:00 to najlepszy czas na odbiór dzieci. Zajęcia programowe w tym czasie są już zakończone, a dzieci są pochłonięte grami i zabawami świetlicowymi.

Zajęcia na półkolonii są prowadzone w grupach do 12 osób. Uczestników dzielimy na grupy zgodnie z wiekiem. Po dniu pełnym wrażeń dzieci zazwyczaj nie mogą się doczekać kolejnego dnia i z uśmiechem wstają na półkolonie.

Join event

2023-6-25 2023-8-4 Europe/Prague Półkolonie Letnie Wrocław – lipiec 2023 <b>Wrocław</b> | Półkolonie letnie 2023 | Zapisy trwają! Wrocław, SP nr 76, ul. Wandy 13
Add to Calendar
You already has been joined the event.
×
Thank you! You joined the event.
×
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.