Półkolonie we Wrocławiu – sierpień 2023

  • Termin:
    • sierpień 6 - 25, 2023
  • Miejsce:

    Szkoła Podstawowa nr 76, ul. Wandy 13, Wrocław

Półkolonie we Wrocławiu są organizowane zarówno w okresie wakacji letnich, jak i ferii zimowych. Letnie półkolonie odbywają się w lipcu i sierpniu 2023. Turnusy trwają 5 dni. Zobacz harmonogram półkolonii we Wrocławiu 2023.

Półkolonie letnie w SP nr 76 we Wrocławiu.

Proponujemy program wypełniony po brzegi różnorodnymi zajęciami sportowymi, edukacyjnymi i artystycznymi.

Półkolonie – co to takiego?

Półkolonie to wypoczynek dla dzieci, organizowany w mieście w okresie wakacji lub ferii zimowych. Zajęcia na półkolonii zazwyczaj trwają od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy. Dzięki temu dzieci mają zapewnione ciekawe i atrakcyjne wakacje w mieście. Spędzając czas i bawiąc się z rówieśnikami, podczas gdy rodzice mogą zająć się innymi obowiązkami.

Podczas półkolonii we Wrocławiu zapewniamy opiekę dla dzieci w godzinach od 7:30 do 17:00. Tygodniowy turnus gwarantuje dzieciom dużo aktywności ruchowej, zajęć edukacyjnych i artystycznych. Organizowane przez nas półkolonie we Wrocławiu stwarzają niepowtarzalny klimat, który pobudza dziecięcą wyobraźnię i sprawia, że zabawa jest jeszcze lepsza! Uczestnicy półkolonii mają zapewnione wyżywienie, które składa się z dwudaniowego obiadu i podwieczorka.

Tags

Join event

2023-8-6 2023-8-25 Europe/Prague Półkolonie we Wrocławiu – sierpień 2023 <b>Wrocław</b> | Półkolonie 2023 | Zapisy trwają! Szkoła Podstawowa nr 76, ul. Wandy 13, Wrocław
Add to Calendar
You already has been joined the event.
×
Thank you! You joined the event.
×
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.