Półkolonie Zielona Góra 2023 – lipiec

  • Termin:
    • lipiec 3 - 21, 2023
  • Miejsce:

    Zielona Góra, SP nr 17, ul. Staffa 10

Jeśli szukasz sposobu na aktywny wypoczynek dla dzieci w wakacje 2023. Możesz jeszcze zarezerwować półkolonie zimowe w Zielonej Górze. Zapewniamy najlepszą opiekę nad dziećmi, pełną zajęć sportowych, edukacyjnych i artystycznych. Każdy dzień to nowa przygoda, dobra zabawa i niesamowite doświadczenia!

półkolonie zimowe 2022

Całodniowe zajęcia wakacyjne dla dzieci w wieku od 6 lat.

Co zabrać na Półkolonie w Zielonej Górze?

Przed rozpoczęciem turnusu z pewnością będziecie się zastanawiali, co należy zabrać ze sobą na półkolonie zimowe. W tym miejscu zebraliśmy najważniejsze informacje o tym jak odpowiednio się spakować. Nasze półkolonie zimowe w Zielonej Górze  charakteryzują się bardzo różnorodnym programem. Dlatego warto odpowiednio się przygotować. Jest to lista rzeczy na półkolonie, którą oczywiście można wzbogacić i rozbudować.

  • wygodny strój i buty sportowe, dostosowany do pogody
  • obuwie na zmianę, przeznaczone do sali sportowej
  • drugie śniadanie i wodę w wygodnej butelce do uzupełniania
  • latem pamiętaj o nakryciu głowy (zalecamy użycie kremu z filtrem UV przed półkolonią)

Jeżeli dziecko musi przyjmować lekarstwa podczas półkolonii, należy przekazać wychowawcy opakowanie, instrukcję wraz z dokładnym opisem dotyczącym dawkowania oraz z pisemnym oświadczeniem rodzica. Uczestnicy nie mogą mieć przy sobie żadnych lekarstw, suplementów ani maści, a w szczególności przyjmować ich samodzielnie bez wiedzy wychowawcy.

Osoby posiadające ubezpieczenie zdrowotne w innym kraju niż Polska, powinny posiadać odpowiedni dokument uprawniający do korzystania z opieki medycznej (np. kartę EKUZ lub polisę ubezpieczeniową).

Nie zabieramy urządzeń elektronicznych. Korzystanie z telefonów komórkowych będzie mocno ograniczone.

Join event

2023-7-3 2023-7-21 Europe/Prague Półkolonie Zielona Góra 2023 – lipiec <b>Zielona Góra</b> | Półkolonie 2023 | Zapisy trwają! Zielona Góra, SP nr 17, ul. Staffa 10
Add to Calendar
You already has been joined the event.
×
Thank you! You joined the event.
×
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.