Obozy letnie 2023 dla dzieci – oto dlaczego warto

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Warto zadbać o to, aby dziecko miało z nich fantastyczne wspomnienia. Dzieciństwo przecież tak szybko mija, a pamięć przygód, frajdy i nowych znajomości zostaje już na zawsze. Dlatego kolonie nad morzem są jedną z propozycji, którą warto wziąć pod uwagę, organizując dziecku wakacyjny wypoczynek. Dziś przedstawiamy nasze obozy i kolonie letnie 2023.

Nadmorski wypoczynek na 2 sposoby

W tym roku przygotowaliśmy dwa programy obozu, w zależności od zainteresowań i upodobań dziecka. Dla dzieci, które uwielbiają kreatywną zabawę, mają mnóstwo wyobraźni i artystyczne zamiłowania idealny będzie program FUN&ART. To kolonie, których motywem przewodnim są różnego rodzaju zajęcia artystyczne. Dla fanów przygody, survivalu oraz taktycznych gier zespołowych stworzyliśmy natomiast program FUN&SURVIVAL.

Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność, że zajęcia są świetnie dopasowane do potrzeb dziecka. Unikamy sytuacji, w której część grupy jest znudzona, a zyskujemy pełne zaangażowanie i zaciekawienie uczestników, którzy dostają dokładnie to, co lubią i co pochłania ich bez reszty.

Nasze kolonie nad morzem odbywają się w Niechorzu, urokliwej nadbałtyckiej miejscowości. Ośrodek przeznaczony jest dla dzieci, z w pełni dopasowaną do ich potrzeb infrastrukturą, ogrodzony i dozorowany przez całą dobę. Położony jest wśród zieleni, w bliskiej odległości od plaży, dzięki czemu uczestnicy mnóstwo czasu spędzają na świeżym powietrzu w otoczeniu przyrody.

Jak to wygląda w praktyce?

Organizujemy jeden obóz, w obrębie którego realizujemy dwa wspomniane wyżej programy tematyczne. Aktywności tematyczne przeplatają się z aktywnościami wspólnymi takimi jak: spędzanie czasu na plaży i kąpiele w morzu, spacery po Niechorzu, gry plenerowe z całego świata, zajęcia sportowe, bitwa wodna, bubble football, czyli szalona zabawa w dmuchanych kulach, ognisko z pieczeniem kiełbasek, planszówki, klocki konstrukcyjne, paintball laserowy i wiele innych atrakcji, uwielbianych przez dzieci. Każdego dnia odbywa się aż 5 bloków zajęciowych: 2 aktywności tematyczne zgodne z wybranym programem oraz 3 aktywności, które dziecko może wybrać samo, w zależności od własnych potrzeb i chęci.

Program artystyczny FUN&ART

Program FUN&ART jest wprost stworzony dla małych artystów, pasjonatów sztuki i kreatywnej zabawy. Podczas zajęć dzieci będą mogły wykonać własne eko torby, zaprojektowane dokładnie tak, jak podpowiada im wyobraźnia, wezmą udział w warsztatach plastycznych w plenerze, zajęciach tanecznych, warsztatach technicznych na podstawie druku 3D oraz stworzą własną biżuterię. Doświadczeni i pełni pasji animatorzy stawiają na nieskrępowany rozwój ekspresji twórczej każdego uczestnika i podążanie za jego pomysłami.

Program przygodowy FUN&SURVIVAL

Uczestnik obozu przede wszystkim doświadczy wspaniałej przygody, którą długo będzie wspominać z uśmiechem na ustach! Pozna podstawowe zasady survivalu, nauczy się budować schronienia, weźmie udział w laser tag, czyli rozrywce, która łączy w sobie sport i grę komputerową. W bezpiecznych warunkach będzie mogło nauczyć się strzelać z łuku i przejdzie szkolenie strzeleckie z wykorzystaniem replik broni. FUN&SURVIVAL to mnóstwo gier terenowych, a także przyjemne z pożytecznym – nauka udzielania pierwszej pomocy.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.